slechts 18 plekken beschikbaar

De allerbeste plekken!

We hebben een unieke kans voor jou! Je maakt namelijk kans om samen met Special Ops naar de Formule 1 in Barcelona 2024 te gaan. Het hele weekend van 22, 23 en 24 juni wordt tot in de puntjes voor je verzorgd. Wanneer ga je mee? Als jij een zzp-monteur aandraagt bij Special Ops en deze monteur gaat 300 uur lang (twee maanden) voor ons aan de slag, dan gaan zowel jij als de door jou aangedragen zzp-monteur mee naar de Formule 1-race in Barcelona.

Hoe doe je mee?

Spelregels

  1. De voorgedragen zzp-monteur mag niet reeds geregistreerd zijn in ons systeem.
  2. Degene die de zzp'er aandraagt, dient zélf ook zzp'er in de procesindustrie (storings-/onderhoudsmonteur) te zijn.
  3. Na 300 gewerkte uren voor Special Ops door de voorgedragen zzp-monteur, mogen zowel de voorgedragen zzp-monteur als de persoon die hem heeft aangedragen mee op reis.
  4. Indien de voorgedragen zzp-monteur minder dan 300 uur heeft gewerkt voor Special Ops, komen zowel de voorgedragen zzp-monteur als de persoon die hem heeft aangedragen niet in aanmerking om mee op reis te gaan.
  5. Alle overige referralbonussen komen te vervallen.
  6. Bij deelname aan deze actie ga je akkoord met het maken van foto's van jou voor marketingdoeleinden.
  7. Er is een maximumcapaciteit van 18 personen voor deze reis. Zodra dit aantal is bereikt, is de actie volgeboekt. We beoordelen dit op basis van de datum van aanmelding.

Meld de zzp'er aan bij Bart Vos!

AANMELDEN

Je draagt een zzp'er aan door een e-mail, belletje of whatsappje te sturen naar Bart Vos. Makkelijker kunnen we het niet maken. Waar wacht je nog op?
Vragen?
Neem contact op
Spelregels F1 Barcelona 2024